Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /www/czechcompany.cz/czechcompany.cz/inc/cz/refer.php on line 58


 
zajistíme i prodej jiných 
společností
 
pro bližší informace nás 
kontaktujte
 

 

Informace k ready-made  s.r.o.

 

Společnosti jsou již zapsány v obchodním rejstříku, s plně splaceným základním kapitálem.

 

Majitelem a jednatelem se stáváte ihned po podpisu smlouvy, čili ihned můžete se společností podnikat. Následný proces zápisu změn do rejstříku na to nemá vliv.

 

Proces prodeje společnosti s naší pomocí je snadný a rychlý. Od vás budeme na začátku potřebovat pouze údaje osob, které se na společnosti budou účastnit. Dále pak údaje o názvu společnosti a adrese sídla, pokud je budete chtít změnit.

 

Následně připravíme sadu dokumentů, na nichž je třeba ověřený podpis zúčastněných osob.

 

Dále budeme potřebovat souhlas vlastníka s umístěním nového sídla v jeho nemovitosti, s ověřeným podpisem. Pokud jej nemůžete zajistit, můžeme vám nabídnout službu poskytnutí sídla, kdy vám za úplatu poskytneme sídlo v naší nemovitosti, včetně řady souvisejících služeb. S touto službou navíc získáváte slevu na koupi společnosti.

 

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in /www/czechcompany.cz/czechcompany.cz/inc/cz/refer.php on line 189