Reference


 
 

naše služby jsme poskytli stovkám klientů

včetně významných společností

Allegro Group CZ, s.r.o.
Allegro Group CZ, s.r.o. - logo(Zlín) skupina firem provozujících v ČR a na Slovensku např. největší internetovou nákupní galerii Aukro, dále pak portály Bezrealitky.cz, Heureka.cz, Otomoto.cz, apod.
MONSTER ENERGY EUROPE LIMITED
MONSTER ENERGY EUROPE LIMITED - logo(Velká Británie) jeden z největších světových výrobců energetických nápojů. Naše kancelář založila organizační složku pro Českou republiku, které poskytuje také sídlo.
Artman Mode s.r.o.
Artman Mode s.r.o. - logo(Polsko) společnost založená naší kanceláří, člen koncernu provozujícího v Evropě více než 200 obchodů s módou pod značkou "house".
Pimkie Mode Czech s.r.o.
Pimkie Mode Czech s.r.o. - logo(Francie) společnost založená naší kanceláří, člen koncernu provozujícího v Evropě více než 600 obchodů s módou (Francie, Německo, Holandsko aj.)
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. - logo(Nošovice) česká automobilová společnost, součást celosvětového korejského koncernu
UPC Česká republika, a.s.
UPC Česká republika, a.s. - logo(Praha) největší poskytovatel placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu v České republice.
ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. - logo(Mladá Boleslav) největší automobilka v ČR, člen koncernu Volskwagen, workshop IT práva a zpracování smluv v oblasti IT
ČD Cargo, a.s.
ČD Cargo, a.s. - logonejvětší železniční dopravce v České republice
koncern Omnicom - OMD Czech a.s.
koncern Omnicom - OMD Czech a.s. - logo(Praha) největší mediální agentury v ČR (OMD Czech, Omnicom Media Group, Attention! Media, Media Service), součást celosvětového koncernu Omnicom
Miton Media, a.s.
Miton Media, a.s. - logo(Jablonec nad Nisou) provozovatel významného srovnávacího a nákupního portálu Heureka
skupina KVADOS
skupina KVADOS - logo(Ostrava) významný systémový integrátor a tvůrce informačních systémů (např. VENTUS, myAVIS™ a myCASH™)
IT Cluster o.s.
IT Cluster o.s. - logo(Ostrava) sdružení, jehož členy jsou významné společnosti z oblati IT např. Kvados, K2 atmitec, D3Soft, AutoCont CZ, IBM ČR, fakulty VŠB TU Ostrava atd.
CN Resources International (CZ) a.s.
CN Resources International (CZ) a.s. - logo(Praha) vedoucí exportér služeb vývoje softwaru v České republice

Naši klienti


 
 
naše služby
poskytujeme
jednotlivcům i společnostem
 
 
 
Mezi naše klienty patří jak malé či velké společnosti, tak i klienti jednotlivci. Pro každého dokážeme navrhnout a realizovat nejvhodnější řešení.
 
Máme za sebou již stovky případů týkajících se založení a změn společností. Naše více než 10 letá zkušenost umožňuje pružně reagovat na jakékoli požadavky klientů. Zejména po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích jsme schopni navrhnout optimální strukturu společnosti, vztahů mezi společníky a orgány společnosti, ale i vztahů mezi společnostmi ve skupině (holdingu).
 
Naše služby nejsou jen administrativní úkony, ale plně profesionální právní servis.